RetroSfera vol. 6
13-15.09.2024

Ratusz Miejski w Brzegu

Zapraszamy na szóstą edycję kultowego Festiwalu Komputerów, Gier i Konsol — RetroSfera vol. 6!

2024.04.06-07 Mobilna RetroSfera na Wrocławskim Festiwalu Gier – One More Game

To już trzecia edycja Wrocławskiego Festiwalu Gier i Zajawek! W kwietniu 2023, podczas drugiej edycji OMG, odwiedziło na sprawie 4500 osób! W dniach
6-7 kwietnia Wrocław ponownie zamieni się w stolicę graczy i zajawkowiczów. Po sukcesie frekwencyjnym oraz zebraniu pozytywnych opinii od wystawców postanowiliśmy poszerzyć tematykę targów o branżę gamingową wraz z rywalizacjami e-sport. Przed nam kolejny niesamowity weekend pełen emocjonujących rozgrywek!

GODZINY TARGOWE:

  • 6 kwietnia 2024 (sobota) 10:00 – 19:00
  • 7 kwietnia 2024 (niedziela) 10:00 – 17:00

One More Game po godzinach – NOCNE GRANIE w Hali Stulecia

6 kwietnia 2024 (sobota) 19:00 – 2:00 Wejście na „OMG! Nocne Granie po godzinach” jest możliwe z każdym biletem (jednodniowym i dwudniowym). Ważne! Wejście na Nocne Granie z biletem zakupionym na niedzielne targi będzie możliwe od godziny 19:00

CO DLA WAS PRZYGOTOWALIŚMY?

Ogromny games room z planszówkami! W wypożyczalni spodziewajcie się setek nowości oraz wielu znanych i lubianych klasyków.

Strefa Wystawców: na płycie głównej OMG spotkacie kilkudziesięciu wystawców z grami planszowymi, fabularnymi, akcesoriami modelarskimi, hobbystycznymi oraz stoiska rękodzielników!

Strefa Gaming: Wspólnie z Arena27 zapraszamy Was do udziału w wyjątkowym wydarzeniu jakim jest festiwal One More Game! Turnieje 1vs1 w ✅Counter-Strike 2 ✅Fortnite ✅League of Legends ✅Quake ✅TEKKEN8

Spotkania z Gośćmi Specjalnymi! Prelekcje, wykłady, szkolenia – wszystko pod okiem specjalistów.

Strefa Turniejowa, tu się będzie działo! Eliminacje do Mistrzostw Polski w Catan, eliminacje do Mistrzostw Polski w Rummikub, Drużynowe Mistrzostwa Polski w a Song of Ice and Fire, turniej w grę Mindbug, turniej w Neuroshimę, turniej w Spór o Bór!

Strefa RPG. Miłośników gier fabularnych zapraszamy do specjalnej strefy, gdzie czekać będą na Was startery oraz podręczniki do popularnych systemów! Nocne Granie w Hali Stulecia: gdy sobotni dzień targowy się zakończy, zaprosimy Was na wspólne rozgrywki, sesje RPG i wiele innych!

Strefa Familijna: zastanawiacie się, czy najmłodsi goście będą mieli u nas co robić? Oczywiście! Przygotowujemy specjalną strefę, gdzie będą czekały atrakcje, gry i zabawki dla najmłodszych.

Strefa Prototypów: do której zapraszamy gorąco wszystkich twórców, których gry czekają jeszcze na testowanie OMG!

Zlot Foodtrucków pod Halą Stulecia – jeśli zrobicie się głodni w pełnej gotowości będą na Was czekać food trucki!

REGULAMIN BILETÓW:

  • bilet rodzinny 2+2 (2 bilety normalne + 2 ulgowe dla dzieci w wieku 6-18 lat)
  • bilet ulgowy dla dzieci w wieku 6-18 lat, emerytom i rencistom, osobom niepełnosprawnym oraz opiekunowi osób niepełnosprawnych. Ulga przysługuje na podstawie ważnej legitymacji poświadczającej prawo do ulgi.
  • dzieci poniżej 6 lat wstęp bezpłatny
  • przedsprzedaż potrwa do 5 kwietnia
  • do ceny biletu w przedsprzedaży należy doliczyć opłatę serwisową operatora
  • zniżka studencka obowiązuje za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej i jest ważna dla studentów do 26 r.ż

Dołącz do nas

Subskrybuj nasz kanał. Mamy już 1930 subskrybentów!

Subskrybuj