RetroSfera wspiera festyn charytatywny w Jaczkowicach
7 czerwca na boisku wiejskim w Jaczkowicach odbędzie się Rodzinny Festyn Charytatywny organizowany przez Sołtysa, Radną, Radę Sołecką i Koło Gospodyń Wiejskich Młynareczki. Celem wydarzenia jest zbiórka środków na leczenie Łukasza, który zmaga się z glejakiem.
RetroSfera z dumą dołącza do tej pięknej inicjatywy – nie zabraknie u nas klasycznych gier, konsol i atmosfery dawnych lat!
Atrakcje dla całej rodziny
Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, które sprawią, że ten dzień będzie wyjątkowy dla każdego – bez względu na wiek. W programie między innymi:
-
Dmuchaniec dla dzieci – zabawa bez końca!
-
Pokazy straży pożarnej i niezapomniane Piana Party
-
Wata cukrowa i domowe ciasta – coś słodkiego dla każdego
-
Grill z kiełbaskami, karczkiem i kaszanką
-
Grochówka z kotła – klasyka piknikowego smaku
Oczywiście RetroSfera również zadba o coś specjalnego – przygotowujemy retrostrefę z klasycznymi konsolami i grami z dawnych lat. To okazja, by pokazać młodszym, na czym się grało „kiedyś”!
Pomagajmy razem!
Cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na leczenie Łukasza. Udział w festynie to nie tylko okazja do świetnej zabawy, ale też realna pomoc w trudnej walce z chorobą. Pokażmy, że potrafimy być razem – nie tylko przy padzie, ale i w prawdziwym życiu.
Do zobaczenia 7 czerwca!
Widzimy się o godzinie 15:00 na boisku w Jaczkowicach. Przyjdź z rodziną, znajomymi, sąsiadami – bądź częścią czegoś dobrego.
RetroSfera gra z sercem – zagraj i Ty!