2019.06.08-09 Mobilna RetroSfera na II Raciborskim Festiwalu Gamingowym

II RACIBORSKI FESTIWAL GAMINGOWY
 
Już 8 i 9 czerwca na Raciborskim Zamku Piastowskim rozpocznie się II edycja Raciborskiego Festiwalu Gamingowego! Święto wszystkich graczy, … ale nie tylko!
 
Pierwsza edycja okazała się ogromnym sukcesem, a na Zamku Piastowskim pojawiło się około 2 tysięcy osób. W tym roku organizatorzy (Komputronik, Ostrog Net, Zamek Piastowski w Raciborzu /Przedsiębiorczy Zamek oraz Wow-Media) spodziewają się jeszcze lepszej frekwencji.
W ramach II Raciborski Festiwal Gamingowy rozegrane zostaną trzy turnieje w Fifę 2019, Counter Strike oraz League of Legends. Są to obecnie jedne z najbardziej popularnych gier komputerowych. Zapisy cały czas trwają! Można zgłosić swoją drużynę pod poniższymi linkami i walczyć o ciekawe nagrody.
A jest o co! Tegoroczna pula nagród wynosi, aż 15 tysięcy złotych.
Organizatorzy przygotowali również szereg atrakcji, nie koniecznie skierowanych stricte do samych graczy. Jedną z atrakcji będzie RetroSfera, która zabierze Nas w podróż w czasie z komputerami i konsolami minionej epoki, będzie też specjalne stoisko od Gamedot Rybnik, gdzie będzie można doświadczyć wrażeń związanych z wirtualną rzeczywistością czy też Symulatory Jazdy, dostępne dla każdego chętnego!
Wejście na Festiwal jest zupełnie za darmo!
Zapraszamy do zgłaszania drużyn i zachęcamy do odwiedzenia Zamku już 8 i 9 czerwca.
Dołącz do nas

Subskrybuj nasz kanał. Mamy już 1710 subskrybentów!

Subskrybuj