Wsparcie

2023.09.08-10 RetroSfera vol.5 – Festiwal Komputerów, Gier i Konsol

Kochani zbliża się już 5 edycja naszej imprezy! Z roku na rok zaskakujecie nas swoją liczną obecnością, jest Was coraz więcej – w poprzednim roku odwiedziło nas prawie 3 tysiące osób! Istna PETARDA!

Spora część z Was przyjechała do naszego kochanego miasta z najodleglejszych zakątków Polski – co nas niesamowicie cieszy!

Impreza rozrasta się w zaskakującaym tempie! Na poprzedniej edycji mogliście zobaczyć ponad 100 unikatowych stanowisk ze sprzętem oraz mogliście wspólnie z nami posłuchać niezwykłego koncertu zespołu „KATOD” ,który tworzy swoją fenomenalną muzykę na sprzętach retro! Nie obyło się też bez relaksu z Panem Bartoszem Gajdą i jego programem stand-upowym – śmiechom nie było końca!

Nasza impreza jest totalnie za DARMO! Wchodzicie przybijacie z nami piątkę i szalejecie do woli! To nie znaczy oczywiście, że nie dbamy o atrakcje dla Was! Organizujemy sporo turniejów, w których możecie wywalczyć fantastyczne nagrody i zmierzyć się z godnymi przeciwnikami lub wypróbować swoich sił na VR’ach, a jak zmęczy was elektroniczna rozgrywka to macie szansę na relaks w strefie planszówkowej! Ba! jak zgłodniejecie zadbaliśmy również o to abyście zmęczeni i głodni nie szukali ukojenia dla brzuszka i pod noskiem zawsze czekają na was lokalne Foodtrucki pełne pyszności!

Bardzo zależy nam na tym aby nasz Festiwal się rozwijał i zapewniał naszym gościom coraz to więcej atrakcji! W tym roku, szukając większego metrażu postanowiliśmy zmienić lokalizację na Ratusz Miejski w Brzegu, który znajduje się w samym centrum naszego wspaniałego miasta i jest również jego dumą!

Nowe miejsce to nowe możliwości! Bardzo zależy nam aby wszystkiego było więcej i wspanialej, co niestety wiąże się z pewnymi potrzebami również finansowymi, dlatego kierujemy do was ogromną prośbę – jeżeli masz ochotę Nas wesprzeć, a jednocześnie być ojcem lub matką sukcesu RetroSfery „grosza daj wiedźminowi, sakiewką potrząśnij” ->

 

Każdy grosz ma ogromne znaczenie i zostanie przeznaczony na ten jakże charytatywny cel! Za Wasze wsparcie podziękujemy otwierając najwspanialszy festiwal retro w województwie opolskim! Aby móc podziękować każdemu jeszcze bardziej, przygotowaliśmy progi wsparcia zapewniające ciekawe nagrody do odebrania bezpośrednio podczas festiwalu. Wrzucając kwotę nie zapomnij podać numeru telefonu bądź adresu email aby łatwiej było nam Cię zweryfikować.

 

RetroSfera vol.5 – Festiwal Komputerów, Gier i Konsol powraca!

Z wyrazami szacunku organizatorzy Festiwalu w osobach:
Katarzyna Muzyczuk
Andrzej Muzyczuk
Mariusz Jaskulski

Dołącz do nas

Subskrybuj nasz kanał. Mamy już 1930 subskrybentów!

Subskrybuj