2022.06.03, 04 i 05 Festiwal Komputerów, Gier i Konsol – RetroSfera vol.4

Kurz po Festiwalu już opadł a my śpieszymy z podziękowaniami. Największe oczywiście należą się naszym sponsorom bo bez Was ten Festiwal nie mógłby się odbyć i być w pełni darmowy. Serdecznie dziękujemy:
Sponsorzy to również patroni honorowi i wspierające nas jednostki:
Podziękowania należą się również Patronom medialnym wydarzenia dzięki, którym nasze wydarzenie mogło dotrzeć do waszych domów drogą audio, audio-wideo bądź poprzez plakaty na słupach informacyjnych:
Szczególne podziękowania należą się dla właściciela SEMKO lody i kawa, który użyczył nam worka prądu w postaci agregatu i to dzięki niemu mogliśmy cieszyć się sala turniejową i zasilić przy okazji foodtrucki. Dziękujemy bardzo 😉 Zostałeś naszym supermenem!
Dziękujemy również wszystkim odwiedzającym naszą imprezę za każdy gram pomocy czy to przy obsłudze sprzętu czy tez po prostu fizycznej pracy przy odnoszeniu rzeczy wystawionych na zewnątrz do wnętrz szkoły. Mimo iż duża cześć osób była przyjezdna nie stroniliście od pomocy za co chcieliśmy serdecznie podziękować!
Podziękowania należą się również pewnej młodej i zdolnej brzeżance, która na YouTubie kryje się pod pseudonimem ENDgirl, bo to właśnie dzięki niej mogliśmy podziękować wspierającym nas firmom i osobom w wyjątkowy sposób. Filmik jej produkcji załączamy do posta. Zapraszamy do śledzenia jej kanału na YT pod adresem: https://www.youtube.com/channel/UC6hIuf-yqoDatqdaEBXzDVQ.

 

RetroSfera vol.4 w obiektywie Keesho

 

 

Fotorelacja z Piątku w obiektywie Pana Przemysława Glinkowskiego:

Fotorelacja Simplex’a z MKwadrat Podcast z wizyty w Brzegu i na Festiwalu RetroSfera vol.4:

 

 

Festiwal Komputerów, Gier i Konsol – RetroSfera vol.4 w pigułce pod adresem – https://vol4.retrosfera.com.pl/. Tu znajdziecie szczegółowe informacje jak i również zapiszecie się na nadchodzące turnieje. Zapraszamy serdecznie!

Kolejnym turniejem podczas Festiwalu RetroSfera vol.4 będzie FITS! Z tetrisem przeniesionym w świat planszówek spotkacie się w Strefie BezPrądu! Już nie możemy się doczekać!

Miło jest nam poinformować, że we współpracy z Classic Tetris Polska podczas RetroSfera vol.4 odbędzie się Turniej Tetrisa Poziom Akademicki na Nintendo Entertainment System w wersji PAL! Wszystkie szczegóły niebawem!

Odsłaniamy kolejne karty – 2 oficjalnym turniejem podczas RetroSfera vol.4 będzie Counter-Strike: Global Offensive Wingman 2v2!!! Organizatorem turnieju będzie zaprzyjaźniona z nami Agencja e-sportowa Squirrel Gaming. Co do zasad i regulaminu turnieju, ogłosimy je w nadchodzących dniach.

W ten oto sposób została ona pierwszą grą turniejową podczas naszego Festiwalu. Zapraszamy serdecznie do śledzenia naszych social media!

 

Zatem przyszedł czas aby wybrać grę na tę platformę. Chwilę później bo w poniedziałek 17.01.2022r. ruszyła kolejna ankieta. W której wygrała gra Pro Evolution Soccer 5.

 

Pierwsze koty za płoty czyli o tym jak wybraliście konsole oraz tytuł, który pojawi się jako pierwszy oficjalny turniej podczas Festiwalu RetroSfera vol.4.

Walka była zażarta. W pierwszej kolejności wyrównany bój toczyła Playstation2 i Amiga. Przypomnijmy, że w związku z waszymi prośbami postanowiliśmy aby pierwszym turniejem była piłka nożna. Fani Sensible Soccer i Pro Evolution Soccer nie dawali za wygraną. 16.01.2022r. na grupie https://www.facebook.com/groups/gruparetrosfera zwyciężyła konsola Playstation2 38 do 36 głosów dla Amigi.

RetroSfera Vol. 4

 

 

Kochani 🥰❤️ Przygotowujemy się do kolejnej części naszego festiwalu 💪🏻❗️❗️❗️❗️❗️RETRO SFERA vol.4❗️❗️❗️❗️Przygotowania ruszyły już pełną parą 💪🏻🤩 mamy głowę pełną pomysłów, atrakcji i mnóstwo sprzętu w przygotowaniu🤯🤭🤩 Turnieje, konkursy, spotkania, koncerty i kto wie co jeszcze 😱🤯❤️ Festiwal zawsze był imprezą dla wszystkich otwartą i dostępną bez opłat i bardzo chcielibyśmy aby tak zostało 🥰❤️ Jednak koszty wszystkiego idą do góry i my jako organizatorzy bez Waszej pomocy możemy nie dać sobie rady 😭😱😢 Dlatego bardzo prosimy o Wasze wsparcie 🥰❤️👉🏻👉🏻👉🏻👉🏻https://zrzutka.pl/ra8x7r👈🏻👈🏻👈🏻Dziękujemy serdecznie za każdą wpłaconą złotówkę a od siebie możemy obiecać, że nie zostanie ona zmarnowana! Zapraszamy serdecznie na Festiwal❗️❤️🥰

Dołącz do nas

Subskrybuj nasz kanał. Mamy już 1710 subskrybentów!

Subskrybuj